pozycjonowanie stron częstochowa | agencja interaktywna Warszawa

Strony WWW

Strony www należą do najistotniejszych elementów marketingowej komunikacji firmy z rynkiem. Strona internetowa odpowiada za stworzenie odpowiedniego wizerunku przedsiębiorstwa, wywołanie pozytywnego pierwszego wrażenia oraz za dostarczenie użytkownikowi niezbędnych informacji.

Nasze strony www tworzymy zarówno w oparciu o licencjonowaną platformę eX-cms jak również o darmowe rozwiązania typu open-source takie jak Joomla oraz Drupal.

System zarządzania treścią CMS jest istotnym elementem każdej dobrze przemyślanej strony www. Dzięki wyposażeniu serwisu w takie właśnie rozwiązanie, właściciel otrzymuje możliwość samodzielnej edycji treści, wprowadzania dodatkowych zdjęć, organizowaniu newsletterów czy dodawania informacji na temat zrealizowanych projektów.

Istotnym elementem przygotowywanych przez nas stron www jest również warstwa graficzna. Zawsze staramy się przygotować projekt graficzny nawiązujący do najnowszych trendów w zakresie designu oraz standardów funkcjonalnych. W każdym projekcie graficznym staramy się znaleźć najlepszy kompromis pomiędzy wysoką funkcjonalnością (w tym łatwością w nawigacji), a estetyką wykonania.

Koszt wykonania strony www kalkulowane są w oparciu o otrzymany od Zleceniodawcy konspekt z opisem planowanych funkcjonalności, wielkością serwisu, złożonością projektu graficznego oraz czasu przeznaczonego na realizację.

Na każde zapytanie ofertowe staramy się odpowiedzieć w przeciągu 24 godzin od otrzymania. Realizacja projektów stron www zwyczajowo zajmuje od 7 do 30 dni roboczych, w zależności od poziomu skomplikowania.