kotly |

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jako forma marketingu internetowego należy do najskuteczniejszych metod reklamy. Obecność na najwyższych pozycjach rankingu wyszukiwarek to najlepsza droga do zbudowania popularności strony www oraz sukcesu firmy w internecie. Pozycjonuj z najlepszymi i płać wyłącznie za efekty. Zapytaj nas o darmową wycenę.

Pozycjonowanie stron www jest procesem ciągłym dlatego usługa ta realizowana jest w oparciu o umowy na czas określony (minimum rok). Przez cały okres trwania umowy oddajemy do Państwa dyspozycji zestaw narzędzi raportowych, dzięki którym sprawdzanie efektów naszej pracy jest szybkie i łatwe. Na koniec każdego miesiąca nasi Klienci otrzymują również szczegółowe zestawienie wraz z raportem efektywności oraz należną fakturą VAT.

Pozycjonowanie wykonywane przez Agencję Reklamową Shippers odbywa się wyłącznie przy zastosowanie etycznych technik SEO – oznacza to, że dajemy naszym Klientom gwarancję bezpieczeństwa pozycjonowanej strony www.

Zapraszamy do kontaktu celem przygotowania niezobowiązującej wyceny pozycjonowania strony www. Audyt strony www pozwoli nam na określenie aktualnego potencjału reklamowego oraz ustalenie stawek pozycjonowania. Podawane stawki są stawkami dziennymi. W naszej agencji klient nigdy nie płaci za pozycje niższe od 10-tej.

Sprawdź nas i podbij internet!