limousine chicago |

Media internetowe

Media internetowe

W

ostatnim czasie rozwój internetu sprawił, że media przeniosły się także do sieci. Niektórzy upatrują właśnie tam przyszłości wszystkich dotychczasowych mediów.

Wydaje się jednak, że taka sytuacja jeszcze przynajmniej przez jakiś czas mediom nie grozi. Wystarczy spojrzeć na historię prasy, radia czy telewizji. Gdy pojawiło się radio [prasie przewidywano rychły koniec. Nic takiego nie nastąpiło. Podobnie było zresztą z radiem, gdy na horyzoncie pojawiła się telewizja. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że internet ma jednak o wiele lepsze możliwości niż wszystkie dotychczasowe media. Mowa chociażby o możliwości przeniesienia radia, prasy czy wreszcie telewizji do przestrzeni internetowej. Jakby jednak nie było popularność starych mediów może być propagowana przez samych użytkowników.

Wiele osób wciąż woli zasiąść przed telewizorem lub przy gazecie, aniżeli przy komputerze. Warto również dodać, że radio jest ulubionym towarzyszem osób podróżujących samochodem. Wydaje się więc, że media internetowe nie tak łatwo zagarną te pozostałe.

Submit a Comment

You must be logged in to post a comment.