party bus rental in chicago |

Internet w telefonie

Internet w telefonie

N

owoczesny i innowacyjny telefon komórkowy, a raczej jego pojawienie się całkowicie zmieniło postrzeganie świata oraz komunikowanie interpersonalne.

Oczywiście wiele lat wcześniej został wynaleziony telefon stacjonarny, jednak jego obecność wciąż nakładała na użytkowników pewne ograniczenia. Dziś jest zupełnie inaczej, ponieważ telefon komórkowy możemy zabrać ze sobą w zasadzie wszędzie i dzięki temu na bieżąco utrzymujemy kontakt z innymi osobami. Oczywiście warto pamiętać o tym, że są miejsca, w których używanie telefonu jest zabronione lub po prostu nie wypada tego robić. Mowa między innymi o miejscach takich jak kościoły, urzędy czy szkoły.

Niektórzy pracodawcy zabraniają nawet prowadzenia rozmowy prywatnej odbywającej się pracy. Warto oczywiście zdawać sobie sprawę z tego, że dziś telefon komórkowy nie ma funkcji stricte komunikacyjnej. Dostęp do sieci w komórce pozwala na odczytywanie poczty elektronicznej, wchodzenie na portale społecznościowe czy na odczytywanie informacji z portali medialnych.

Submit a Comment

You must be logged in to post a comment.