oudhmusk.pl/pl/c/Pielegnacja-ciala/66 |

Darmowe wi-fi

Darmowe wi-fi

W

dobie dwudziestego pierwszego wieku dostęp do internetu jest szczególnie ważny. To dzięki sieci wiemy z minuty na minutę co dzieje się w świecie dookoła nas.

Mowa tutaj nie tylko o regionie czy województwie, ale także o całej Polsce, Europie czy wreszcie świecie. Internet towarzyszy nam w zasadzie wszędzie. Jak to w ogóle możliwe? Chodzi oczywiście o tak zwaną sieć wi-fi, dzięki której możemy łączyć się z internetem w różnego rodzaju kawiarniach, kinach, galeriach handlowych czy na uczelni. Coraz więcej miejsc zostaje wyposażonych w wi-fi nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ dziś na taki stan rzeczy najprościej rzecz ujmując jest po prostu ogromne zapotrzebowanie. Warto mieć świadomość tego, że przez wi-fi można łączyć się nie tylko za pomocą komputera, ale także przy pomocy tabletu czy telefonu.

Dzięki tej funkcji jesteśmy na bieżąco zawsze wszędzie. Co ciekawe, w ostatnim czasie nawet MPK w większych i mniejszych miastach wyposaża swoje tramwaje i autobusy w bezprzewodową sieć internetową.

Submit a Comment

You must be logged in to post a comment.